İnşaat ve Mimari Alanlarında
Proje, Tasarım ve Uygulama Hizmetleri
mastergrupinsaat.com
ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ HİZMETLER PROJELER İLETİŞİM
 
Firma Profili
 
 
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Şirketimizin temel ilkesi, standartlara uygun, yüksek güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen kalitede hizmet vermektir. Bu konuda; Sağlık, İş Güvenliği ve Çevre Prensipleri önde gelen değerlerimizdir.

Yaptığımız çalışmalar personelimize, bizimle çalışan yüklenici firmalara, ziyaretçilerimize ve çevreye en uygun şekilde tasarlanıp uygulanmaktadır.

Yaşam biçimleri kurmanın farklılığını, markalaşma olgusu ile kuvvetlendiren, müşterilerine memnuniyetin sınırsızlığını hissettiren bir firma olmak amaçlarımız arasındadır.

Dünya standartlarındaki kalite ve hizmet anlayışı ile saygın, güvenilir ve çevreye duyarlı kimlikle, inşaat sektöründe, bulunduğu bölgede öncülük etmek, hayata renk ve rahatlık katan yaşam biçimlerini mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun koşullarda sunmaktır.

Gerçekleştirilen projelerin tüm aşamalarında “Kalite Yönetim Sistemi” ve kurumsal temel prensipler çerçevesinde etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

 
 
 
Alacaatlı Mahallesi 3346. Cadde İncek Odak Avm. No:60 Kat:1 Daire:22 Çankaya / Ankara
Tel: 0312 440 66 51   •  Faks: 0312 440 61 51   •  Web: mastergrupinsaat.com   •   E-Posta: [email protected]