İnşaat ve Mimari Alanlarında
Proje, Tasarım ve Uygulama Hizmetleri
mastergrupinsaat.com
ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ HİZMETLER PROJELER İLETİŞİM
 
Firma Profili
 
 
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Kalite Politikamız
Hakkımızda
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Master Grup İnşaat, tamamını bünyesinde istihdam ettiği uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak, değişime hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Sürekli kendini yenileyerek tasarım, mimari, inşaat ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Modern dünyanın gerektirdiği tüm inşaat teknolojilerini kullanmak üzere yola çıkan Master Grup İnşaat, kalitesi ve tecrübesiyle geleceğin modern dünyasına kendini hazırlamaktadır. Projelerini gerçekleştirirken toplumsal beklentileri ön plana alan firmamız, özellikle yaşam alanları konusunda tüm detaylara önem vermektedir.

Şirketimizin çalışan tüm personelinin çevre bilincinin geliştirilerek sürdürülebilir bir çevre yönetim sistemi oluşturulmaktadır. Teknoloji, ekonomi ve çevre arasındaki entegrasyondan hareketle uygun teknoloji seçimi ve kullanımı sonucunda enerji tasarrufu, doğal kaynakların israfının önlenmesi, atıkların azaltılması ve atıkların geri dönüşümü yoluyla ülke ekonomisine kazandırılmasını şirketimizin ana prensibidir.

Master Grup İnşaat’ın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmekte; güçlü deneyim ve tecrübeleriyle atılımlarına devam eden mevcut kadrosunu geliştirerek anahtar teslim projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
 
 
Alacaatlı Mahallesi 3346. Cadde İncek Odak Avm. No:60 Kat:1 Daire:22 Çankaya / Ankara
Tel: 0312 440 66 51   •  Faks: 0312 440 61 51   •  Web: mastergrupinsaat.com   •   E-Posta: [email protected]